Difference between revisions of "Caribou"
From Wyvern Source
m |
m |
||
| Line 11: | Line 11: | ||
|Animal | |Animal | ||
|- | |- | ||
| − | |Threat | + | |Threat Level |
|16 | |16 | ||
|- | |- | ||
Latest revision as of 16:59, 15 September 2017
| Caribou | |
| Picture | |
| Type | Animal |
| Threat Level | 16 |
| Spellcaster | No |
| Spells | None |
| Resistances | Cutting, Stabbing, Charm |
| Immunities | Cold |
| Loot | None |