Difference between revisions of "Barrieh"
From Wyvern Source
m |
m |
||
| Line 11: | Line 11: | ||
|Demon | |Demon | ||
|- | |- | ||
| − | |Threat | + | |Threat Level |
|20 | |20 | ||
|- | |- | ||
Latest revision as of 16:54, 15 September 2017
| Barrieh | |
| Picture | |
| Type | Demon |
| Threat Level | 20 |
| Spellcaster | Yes |
| Spells | Sandstorm |
| Resistances | Fire, Shock, Cold, Magic, Acid |
| Immunities | Fear, Death, Petrify, Paralysis |
| Loot | None |