Difference between revisions of "Frost Arrow"
From Wyvern Source
| Line 9: | Line 9: | ||
|- | |- | ||
|[[WC]] | |[[WC]] | ||
| − | |10 Stab, | + | |10 Stab, 50 Cold |
|- | |- | ||
|Rust | |Rust | ||
Revision as of 19:20, 28 December 2023
| Frost Arrow | |
| | |
| Type | Ammunition / Arrows |
| WC | 10 Stab, 50 Cold |
| Rust | No? |
| Enchantable | No? |
| Spd/Dam/Dur/Acc | No? |
| Base Shop Value | 500 |
Additional Info
Slays fire