Difference between revisions of "Heavy Staff"
From Wyvern Source
| Line 6: | Line 6: | ||
|- | |- | ||
|Type | |Type | ||
| − | |[[Staff]] | + | |[[Polearm]] / [[Staff]] |
|- | |- | ||
|[[WC]] | |[[WC]] | ||
Revision as of 16:46, 18 January 2017
| Heavy Staff | |
| File:Heavy Staff.png | |
| Type | Polearm / Staff |
| WC | 20 (Smash?) |
| Hands | Two |
| Rust | No? |
| Enchantable | Yes? |
| Spd/Dam/Dur/Acc | Yes? |
| Base Shop Value | ?? |
Additional Info
??