Difference between revisions of "CacoDemon"
From Wyvern Source
| Line 18: | Line 18: | ||
|- | |- | ||
|Immunities | |Immunities | ||
| − | |Fear, Cold, Death, Confusion | + | |Fear, Cold, Death, Confusion, Petrify, Paralysis, Acid, Charm, Poison |
|- | |- | ||
|Loot | |Loot | ||
Revision as of 22:02, 12 February 2017
| CacoDemon | |
| Picture | |
| Type | Demon |
| Threat Rating | 23 |
| Spellcaster | |
| Resistances | Shock, Fire, Magic |
| Immunities | Fear, Cold, Death, Confusion, Petrify, Paralysis, Acid, Charm, Poison |
| Loot | |