Difference between revisions of "Armored Titan"
From Wyvern Source
m |
m |
||
| Line 11: | Line 11: | ||
|Giant | |Giant | ||
|- | |- | ||
| − | |Threat | + | |Threat Level |
|20 | |20 | ||
|- | |- | ||
Revision as of 16:53, 15 September 2017
| Armored Titan | |
| Picture | |
| Type | Giant |
| Threat Level | 20 |
| Spellcaster | Yes |
| Spells | Paralysis, Fear, Curse |
| Resistances | Fire, Death, Cold, Magic |
| Immunities | Fear, Shock, Paralysis, Charm |
| Loot | None |