Difference between revisions of "Banshee"
From Wyvern Source
m |
m |
||
| Line 11: | Line 11: | ||
|Demon | |Demon | ||
|- | |- | ||
| − | |Threat | + | |Threat Level |
|27 | |27 | ||
|- | |- | ||
Revision as of 16:53, 15 September 2017
| Banshee | |
| Picture | |
| Type | Demon |
| Threat Level | 27 |
| Spellcaster | Yes |
| Spells | |
| Resistances | Fear, Fire, Shock, Magic, Cut, Smash, Stab |
| Immunities | Death, Confusion, Cold, Petrify, Paralysis, Acid, Charm, Slow, Poison |
| Loot | |