Difference between revisions of "Big Horn Sheep"
From Wyvern Source
m |
m |
||
| Line 10: | Line 10: | ||
|Animal | |Animal | ||
|- | |- | ||
| − | |Threat | + | |Threat Level |
| | | | ||
|- | |- | ||
Revision as of 16:55, 15 September 2017
| Big Horn Sheep | |
| Picture | |
| Type | Animal |
| Threat Level | |
| Spellcaster | |
| Spells | |
| Resistances | |
| Immunities | |
| Loot | |