Difference between revisions of "Diamond Golem"
From Wyvern Source
m |
m |
||
| Line 11: | Line 11: | ||
|Golem | |Golem | ||
|- | |- | ||
| − | |Threat | + | |Threat Level |
|17 | |17 | ||
|- | |- | ||
Revision as of 17:03, 15 September 2017
| Diamond Golem | |
| Picture | |
| Type | Golem |
| Threat Level | 17 |
| Spellcaster | No |
| Spells | None |
| Resistances | Cut, Magic |
| Immunities | Fear, Fire, Death, Shock, Confusion, Cold, Petrify, Poison |
| Loot | White Gems, Diamond Slabs |