Difference between revisions of "Dragonfly"
From Wyvern Source
m (Filling out monster info) |
m |
||
| Line 11: | Line 11: | ||
|Bug | |Bug | ||
|- | |- | ||
| − | |Threat | + | |Threat Level |
|18 | |18 | ||
|- | |- | ||
Revision as of 17:04, 15 September 2017
| Dragonfly | |
| Picture | |
| Type | Bug |
| Threat Level | 18 |
| Spellcaster | |
| Spells | |
| Resistances | None |
| Immunities | None |
| Loot | |