Difference between revisions of "Frost Wyvern"
From Wyvern Source
m (Filling out monster info) |
m |
||
| Line 10: | Line 10: | ||
|Dragon | |Dragon | ||
|- | |- | ||
| − | |Threat | + | |Threat Level |
| | | | ||
|- | |- | ||
Revision as of 17:16, 15 September 2017
| Frost Wyvern | |
| Picture | |
| Type | Dragon |
| Threat Level | |
| Spellcaster | |
| Spells | |
| Resistances | |
| Immunities | |
| Loot | |