Difference between revisions of "Primal Electrinum Dagger"
From Wyvern Source
| Line 9: | Line 9: | ||
|- | |- | ||
| [[WC]] | | [[WC]] | ||
| − | | 25 shock 10 | + | | 25 shock 10 stab |
|- | |- | ||
| Damage Type | | Damage Type | ||
| − | | Shock | + | | Shock Stab |
|- | |- | ||
| Hands | | Hands | ||
| Line 38: | Line 38: | ||
[[Category:Blade]] | [[Category:Blade]] | ||
[[Category:Shock Damage]] | [[Category:Shock Damage]] | ||
| − | [[Category: | + | [[Category:Stab Damage]] |
Revision as of 22:37, 26 July 2021
| Electrinum Dagger | |
| | |
| Type | Blade |
| WC | 25 shock 10 stab |
| Damage Type | Shock Stab |
| Hands | 1 |
| Rust | no |
| Enchantable | yes |
| Spd/Dam/Dur/Acc | no |
| Base Shop Value | ? |
| Effect | +1 air |