Difference between revisions of "Blue Jelly"
From Wyvern Source
m |
m |
||
| Line 10: | Line 10: | ||
|Blob | |Blob | ||
|- | |- | ||
| − | |Threat | + | |Threat Level |
| | | | ||
|- | |- | ||
Latest revision as of 16:57, 15 September 2017
| Blue Jelly | |
| Picture | |
| Type | Blob |
| Threat Level | |
| Spellcaster | No |
| Spells | None |
| Resistances | Cold |
| Immunities | |
| Loot | |